Author: w***n
Date:
Review: such a good purchase for dying ur hair
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Bộ 9 món
Price: 60.000₫
| Material | Silicone |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Perm And Dye Tools |
| Chiều cao | 5 cm |
| Chiều rộng | 12 cm |
| Chiều dài | 21 cm |
| SKU | sb251218124273414085764 |
Author: w***n
Date:
Review: such a good purchase for dying ur hair
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Bộ 9 món
Author: a***5
Date:
Review: Also gift for mother, she didn’t know there was such kit, looking forward to trying it
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Bộ 9 món
Author: r***l
Date:
Review: nice ang set na to...tapos mora pa ang prisyo,may kasama pa na 2 clips..thanks shein😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😍😍😍😍😍
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Bộ 9 món
Author: b***s
Date:
Review: what you see what you get very good item
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Bộ 9 món
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm